Dla kogo jest nowoczesny komputer biznesowy HP ZBook?

Mobilne stacje robocze HP ZBook to doskonały wybór nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy potrzebują sprawdzonego i niezawodnego sprzętu. Nowoczesne laptopy wyposażone są w mocne podzespoły, dlatego też gwarantują bardzo wysoką wydajność i niesamowity komfort prac.

Topowe podzespoły dla wymagających użytkowników

Seria laptopów HP ZBook dedykowana jest przede wszystkim do profesjonalnych zastosować. Jako procesor w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać Intel Core i7-8750H albo NVIDIA Quadro P1000, P2000. Wydajną pracę zapewnia także bardzo mocna karta graficzna NVIDIA Quadro P1000 lub P2000. W zależności od konfiguracji można wybrać zestaw z 8, 16 lub 32 GB RAM. W każdej chwili można rozszerzyć pamięć RAM do maksymalnej pojemności 64 GB. Szybką pracę zapewniają także niezawodne dyski twarde SSD M.2 PCIe.

Mobilne stacje robocze HP ZBook to doskonały wybór nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy potrzebują sprawdzonego i niezawodnego sprzętu

Multimedialne stacje robocze dla każdego

Seria HP ZBook oferuje bardzo wiele różnorodnych konfiguracji sprzętowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie w wyznaczonym przedziale cenowym. Najtańszym rozwiązaniem jest HP ZBook 15 G5 4QH14EA. Wbrew pozorom jest to bardzo wydajne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy typowych zadaniach biznesowych. Mobilna stacja robocza wyposażona jest w procesor Intel Core i7-8750H o 6 rdzeniach i 12 wątkach. Dysk twardy o pojemności 512 GB pozwoli zainstalować wszystkie najpopularniejsze programy biurowe. Osoby, które mają nieco więcej gotówki do wydania mogą postawić na zestaw HP ZBook 15 G5 2ZC64EA. Są to bez wątpienia najmocniejsze laptopy, których cena przekracza 14 000 zł. Warto wspomnieć o tym, że jest to jeden z niewielu laptopów na rynku, który oferuje rozdzielczość 4K. Osoby, które na co dzień zajmują się grafiką komputerową powinny jak najszybciej rozejrzeć się za tego typu sprzętem.

Oryginalny design

Laptopy HP ZBook cenione są nie tylko ze względu na doskonałe podzespoły, ale również ze względu na oryginalny design. Obudowa utrzymana jest w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce. Na szczególną uwagę zasługuje także niewielka waga (2,6 kilograma), dzięki czemu sprzęt można zabrać ze sobą w dłuższą podróż. Klasyczna czarno-szara kolorystyka komputerów mobilnych HP ZBook idealnie wpisuje się w biznesową linię urządzeń przenośnych. Na samym końcu warto wspomnieć o licznych portach i złączach, które rozmieszczone są po bokach urządzenia. Designerska konstrukcja zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.