Laptopy biznesowe Lenovo – czy warto ich używać?

Chińska firma Lenovo to zaprzeczenie stereotypów o produktach z Państwa Środka. Laptopy Lenovo szturmem wzięły światowe rynki, oferując wysoką wydajność, świetną jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania technologiczne w korzystnych cenach. Ze sprzętu komputerowego Lenovo korzystają osoby prywatne, małe firmy i wielkie korporacje na całym świecie. Urządzenia tej firmy nie tylko zapewniają wysoką wydajność, ale też dobrze się prezentują, dlatego idealnie nadają się w podróż służbową lub na spotkanie biznesowe, w trakcie którego trzeba zrobić na rozmówcach profesjonalne wrażenie. Sprzęt firmy Lenovo cechuje się wysoką trwałością i niezawodnością.

Rozwiązanie dostosowane do biznesu – Laptopy Lenovo

Przedstawiciele biznesu – zarówno małego, jak i tego największego – mają różne potrzeby, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Nowoczesne laptopy Lenovo zaprojektowane z myślą o biznesmenach cechują się wysoką wydajnością, mocnymi podzespołami oraz przemyślaną ergonomią, która jest kluczowa podczas podróżowania i częstej zmiany miejsca.

Przedstawiciele biznesu – zarówno małego, jak i tego największego – mają różne potrzeby, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy

Czołowym produktem firmy Lenovo jest linia laptopów ThinkPad. Zaprojektowano ją z myślą o użytkownikach biznesowych, dlatego przewidziano wiele przydanych rozwiązań. Nawet wielogodzinna intensywna praca każdego dnia nie jest w stanie sprostać możliwościom laptopów tej serii. Wytrzymała konstrukcja świetnie radzi sobie podczas podróży służbowych i nieprzewidzianych wypadków, dlatego ten sprzęt jest ceniony szczególnie przez ludzi, którzy prowadzą intensywne życie zawodowe i zawsze muszą być w gotowości, żeby sprostać nowym wyzwaniom. Lenovo zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne oraz profesjonalną obsługę klienta w przypadku jakichkolwiek trudnych sytuacji.

Popularne modele laptopów z rodziny ThinkPad

  • ThinkPad X – ultracienkie laptopy w wytrzymałych obudowach. Oferują długi czas pracy baterii oraz wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Najnowsze generacje procesorów oraz duża ilość pamięci RAM zapewniają szybką i wydajną pracę podczas wszelkich zadań.
  • ThinkPad Z – sprzęt dedykowany osobom, które zawsze chcą być w kontakcie ze swoim zespołem. Laptopy Lenovo z serii ThinkPad Z posiadają wbudowany Communication Bar wyposażony w świetną kamerę Full HD oraz mikrofon z technologią Dolby Vioce. Z takim sprzętem każde spotkanie przebiegnie pomyślnie.
  • ThinkPad P – to mobilne stacje robocze, które zapewniają wysoki poziom wydajności podczas skomplikowanych zadań. Idealnie nadają się dla grafików, architektów czy montażystów. Wydajne karty graficzne Nvidia przeznaczone do profesjonalnego użytku to gwarancja wysokiej wydajności i komfortu podczas każdego zadania.
  • ThinkPad E – czasem w biznesie nie liczy się moc, a optymalna cena. Urządzenia z rodziny ThinkPad E zapewniają solidną jakość wykonania, trwałość i niezawodność w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. To optymalne urządzenia, które są uniwersalne i pozwalają na pracę w praktycznie każdych warunkach.

Przedstawiciele biznesu – zarówno małego, jak i tego największego – mają różne potrzeby, jeśli chodzi o sprzęt komputerowy

Laptopy Lenovo ThinkBook podbijają rynek

Dla małego biznesu często najprostsze rozwiązania są najlepsze. W 2019 roku Lenovo wprowadziło na rynek nowe urządzenia z serii ThinkBook. Wyróżniają się one lekkością, trwałością i atrakcyjnymi cenami. Aluminiowe obudowy zapewniają odporność na wstrząsy i uderzenia. Dzięki cienkim ramkom matrycy dostępna przestrzeń jest wykorzystana w maksymalnym stopniu, co zapewnia wysoką wygodę pracy. Laptopy z tej serii ważą nie więcej niż 1,5 kilograma.

Dostępne są dwie generacje laptopów z serii Lenovo ThinkBook – 13s i 14s. Obydwa modele wyposażone są między innymi w kamerę oraz czytnik linii papilarnych, co pozwala w bezpieczny sposób wykonywać codzienne zadania. Szybkie dyski SSD umożliwiają błyskawiczne wczytywanie nawet dużych baz danych. Sprzęt ten świetnie sprawdza się podczas spotkań biznesowych, organizowania zadań zespołu oraz analizowania danych. Opcjonalnie laptop z serii Lenovo ThinkBook może być wyposażony w dedykowaną kartę graficzną, co pozwala znacznie zwiększyć wydajność podczas niektórych rodzajów zadań. Urządzenia dysponują funkcją RapidCharge, która umożliwia szybkie naładowanie baterii.