Laptop idealny dla małej i dużej firmy

Szukasz laptopów, które od początku do końca zostały stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych? Potrzebujesz urządzeń, dzięki którym zoptymalizujesz procesy w Twojej organizacji? Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 stanowią odpowiedź na wszystkie potrzeby biznesu. Niezależnie od tego, czy zarządzasz niewielkim zespołem, czy masz pod sobą setki osób, wybór laptopa ASUS ExpertBook B1 B1400 niesamowicie usprawni pracę w Twojej firmie.

Wydajny długodystansowiec

Sercem laptopa ASUS ExpertBook B1 B1400 jest procesor Intel Core 11. generacji. To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie procesorów, który gwarantuje wysoką wydajność sprzętu. Oprócz tego, Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 wyposażone są w dysk SSD M.2 PCIe, który stanowi powiew świeżości wśród superszybkich dysków SSD. Fabrycznie wbudowane 8 GB pamięci RAM DDR4 możesz rozszerzyć do 40 GB i zapewnić sobie oraz swoim współpracownikom płynne realizowanie nawet najbardziej intensywnych zadań.

Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 stanowią odpowiedź na wszystkie potrzeby biznesu.

Stałą łączność z siecią gwarantuje Wi-Fi 6, a pracę bez zakłóceń w każdym miejscu zapewni technologia ASUS Wi-Fi Master, która automatycznie połączy Cię z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi spośród dostępnych w danej lokalizacji.

Inteligentne zarządzanie energią

Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 zostały wyposażone w niezwykle nowoczesną technologię Intelligent Performance Boost (https://www.asus.com/content/Laptop-ASUS-Intelligent-Performance-Technology-AIPT/), która w inteligentny sposób będzie dostosowywać wydajność procesora do intensywności Twojej pracy. Na tę innowacyjną technologię składają się autorskie algorytmy ASUS połączone z pięcioma czujnikami, jednostka zasilająca o mocy 90 W i nowoczesna, aerodynamiczna konstrukcja. W zależności od intensywności pracy, jaką musisz wykonać na swoim laptopie ASUS ExpertBook B1 B1400, możesz włączyć jeden z odpowiednich trybów wydajności procesora. Do wyboru są: tryb Performance do bardzo intensywnej pracy, tryb Balance do umiarkowanego użytkowania CPU oraz tryb cichej pracy o nazwie Whisper.

Jedną z kluczowych cech laptopów biznesowych jest możliwość podłączenia sprzętu do różnych urządzeń wyjściowych na przykład w celu zaprezentowania podsumowania pracy organizacji

Bogaty zestaw portów

Jedną z kluczowych cech laptopów biznesowych jest możliwość podłączenia sprzętu do różnych urządzeń wyjściowych na przykład w celu zaprezentowania podsumowania pracy organizacji. Laptopy ASUS ExpertBook B1 B1400 zostały wyposażone w różnorodne gniazda, dzięki którym podpięcie komputera będzie możliwe na różne sposoby. Jednym z wejść wartych zauważenia jest złącze Intel Thunderbolt 4. Pozwala ono na błyskawiczne transfery danych z prędkością osiągającą nawet 40 Gb/s, przesyłanie obrazu do dwóch monitorów, a także korzystanie z szybkiego ładowania. Oprócz tego, ASUS ExpertBook B1 B1400 został wyposażony w dwa porty USB 3.2 Gen 2 oraz USB 2.0 Type-A. Złącza zostały tak skonstruowane, by wytrzymać nawet 10000 podłączeń wtyczki.