OptiPlex czyli komputery biznesowe do marki Dell

Komputery od wielu lat stanowią stałe wyposażenie przedsiębiorstw w najróżnorodniejszych branżach. Są one o jednym z najważniejszych elementów firmy. W dużej mierze odpowiadają za sprawne jej funkcjonowanie firmy. Dlatego sprzęty, które mają zbyt małą moc lub są niekompatybilne z niezbędnymi programami używanymi w danej firmie, mogą uniemożliwić pracownikom właściwe wykonywanie pracy, przez co spowalniają działanie całej firmy. Dlatego chcąc podnieść jakość funkcjonowania własnego biznesu, należy w miarę możliwości zaopatrzyć się w wydajne sprzęty. Przyjrzyjmy się trzem ciekawym propozycjom od marki Dell.

Dell OptiPlex 5400

Komputery od wielu lat stanowią stałe wyposażenie przedsiębiorstw w najróżnorodniejszych branżach.

Ten model będzie idealny do zastosowań biurowych. To komputer zdecydowanie z najwyższej półki. Zaopatrzony jest w sztuczną inteligencję i najnowszy procesor Intel Core i7 dwunastej generacji, dzięki czemu jego wydajność zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Urządzenie to pozwoli pracownikom firmy na szybką i wydajną pracę, dzięki temu będą w pełni mogli poświecić się wykonywanemu zadaniu. Kolejnym atutem tego modelu komputera Dell OptiPlex (https://itnes.pl/komputery/komputery-dell/komputery-dell-optiplex/) jest matryca z pokryciem barw 99% sRGB. Zapewnia ona lepszą jakość wyświetlanych kolorów, co zarówno umili pracę, jak i zadba również o wzrok. Oczy będą mniej zmęczone nawet po ośmiu godzinach korzystana z komputera. Takie pozytywne działanie na wzrok, gwarantuje zmniejszona emisja światła niebieskiego. Jakość i zdrowotne działania matrycy potwierdzaj uznany certyfikat TUV. Komputer OptiPlex 5400 świetnie dopasuje się także do każdego miejsca pracy, dzięki zastosowaniu różnych ergonomicznych podstawek do wyboru.

Dell OptiPlex 7400

Ten komputer został stworzony z troską o środowisko, co oczywiście jest wspólnym mianownikiem Dell OptiPlex. Jest on zawsze gotowy do pracy, dzięki zastosowaniu trybu Modern Standby w systemie Windows, co umożliwia natychmiastowe wyłączanie i włączanie komputera, zapewniając stałą łączność. Model ten z pewnością sprosta wszystkim wyzwaniom stawianym przez nawet najbardziej wymagającą firmę. Procesor Intel Core i9 dwunastej generacji z nową technologią Hybrid Core z powodzeniem równoważą obciążenia robocze między rdzeniami, znacznie przyspieszając obsługę wielu zadań. Dzięki temu jest on zaskakująco szybkim i niezawodnym urządzeniem, a właśnie takie są pożądane przez najlepiej prosperujące firmy. Natomiast najbardziej wymagającym obciążeniom roboczym sprosta autonomiczna karta graficzna AMD. Warta uwagi jest również użyta w modelu technologia ExpressResponse, która zwiększa wydajność aplikacji, co poprawia działanie komputera w najważniejszych jego aspektach.

Komputery od wielu lat stanowią stałe wyposażenie przedsiębiorstw w najróżnorodniejszych branżach

Dell OptiPlex 7090

Jest to także godny polecenia model idealny do każdej firmy. Modułowa konstrukcja tego komputera pozwoli przejąć kontrolę nad miejscem. Jego innowacyjną obudowę można zamontować na ramieniu na monitor lub na ścianie w celu uzyskania uniwersalnej konfiguracji. Dzięki temu można umieścić go niemal w dowolnym miejscu firmy. To jednak nie koniec atutów tego urządzenia, bowiem jego konfiguracja jest niebywale prosta i szybka. Ponadto umożliwia stworzenie prostego i wydajnego połączenia z dwoma monitorami, a to z kolei pozwala na zwiększenie produktywności nawet o 21%. Warto nadmienić, że ten model może jednocześnie obsługiwać nawet do czterech monitorów. Dla każdej firmy jednym z najważniejszych atutów Dell OptiFlex będzie zastosowanie Dell Optimizer, czyli wbudowanego oprogramowania optymalizacyjnego ze sztuczną inteligencją, która uczy się i reaguje, dostosowując się do indywidualnego sposobu pracy każdego użytkownika. Pozwala to jak najbardziej zminimalizować niekorzystny wrażenia związanych z technologią i zoptymalizować pracę. Niezaprzeczalnym atutem tego modelu jest, zapewniający płynność działania i szybkość, czterordzeniowy procesor i7 jedenastej generacji. Procesory Intel vPro zapewniają firmom wydajność, łatwość zarządzana, wbudowane funkcje zabezpieczeń i stabilność platformy Intel.